New Aroma-Dezinfekcia vônou

Chcete mať v dome,byte,v práci a všade kde sa zdržiavate voňavé a dezinfekčné prostredie bez baktérií, vírusov, spór a plesní (vrátane koronavírusu) ? Tu je riešenie patentované na Slovensku.

Spoločnosť New Aroma ktorej sme zástupcom vám ponúka difuzéry podľa vášho výberu do akého prostredia ich chcete, ktoré sú využívané vo viac ako 80 krajinách sveta a majú viac ako 20 celosvetových patentov. 

Difuzér New Aroma je patentovaný vonný prístroj, ktorý do priestoru šíri vôňu formou atomizácie parfémovaného oleja. Keďže atómy oleja sú ľahšie ako vzduch, vôňa sa vznáša vo vzduchu a preto je táto metóda najúčinnejšia a zároveň najúspornejšiana svete.

Olejové náplne do difuzérov sa vyrábajú na Slovensku pod najprísnejšou kontrolou EÚ a preto sú tieto parfémované oleje vysokokvalitné a hlavne úplne zdraviu nezávadné. V našej ponuke nájdete tradičné vône ale aj vône inšpirované parfémami tých najluxusnejších značiek.

Novinkou sú aj aroma oleje s obsahom certifikovaného dezinfekčného prvku.Účinkujú na baktérie, vírusy, spóry a plesne (vrátane koronavírusu).

 

Záznamy nebyly nalezeny...