Vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu neváhajte s objednaním kočíka v predstihu aj pár mesiacov! Čím skôr prídete,napíšete tým väčšiu zľavu získate!

Nosidlo Womar Zaffiro Eco Design

403
Ergonomické nosidlo umožňuje bezpečné a pohodlné nosenie dieťaťa v troch polohách. Vďaka širokému pásu sa väčšina váhy opiera o bedrovú časť.

  • 58 € bez DPH
  • Na objednávku
69,60 €
Kategória: Nosidlá
 

Ergonomické nosidlo Womar Eco umožňuje bezpečné a pohodlné nosenie dieťaťa v troch polohách: spredu, zozadu a na boku. Je určené ako pre najmenšie tak aj pre väčšie deti (od 4-5 do 36 mesiacov). Ergonomický design a jednoduchý systém regulácie umožňuje nosenie nosidla osobou so štíhlou aj silnejšou postavou, vďaka čomu môžu dieťa nosiť mamy aj otcovia. 

V oboch príípadoch sa väčšina váhy dieťaťa opiera o bedrovú časť (vďaka širokému pásu) a nezaťažuje ramená rodiča. Vďaka tomu môžu spoločné prechádzky trvať dlhšie.

Pre model Eco Design je charakteristický športový design, ale aj veľa riešení. Osoby s nižším vzrastom využijú špeciálnu reguláciu pásov a veľmi praktické je tiež veľké vrecko na drobnosti. Nosidlo je vybavené spevnenou zadnou časťou, ktorá zabraňuje nekontrolovanému zakloneniu dieťaťa. Nosidlo spĺňa najnovšie európske bezpečnostné normy EN 13209-2:2006.

 

Zloženie:

100%bavlna, výplň 100% polyuretan

 

Farba nosidla je zobrazená v ľavom hornom rohu.

__________________________________________________________

V prípade objednávky vpíšte, prosím, vami požadovné farebné prevedenie do poznámky v objednávke.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.