Záleží vám na zdravie vašej rodiny? Trpíte ekzémy alebo alergiami? Máte podráždenú pokožku od bežnej drogérie? Nie je vám ľahostajné znečisťovanie prostredia? Chcete upratovať jednoduchšie, bez drhnutia? Chce mať krásne, voňavé a mäkké bielizeň bez škvŕn? 

Exkluzívny ekologicky šetrná  kozmetika a drogéria od českej firmy Eurona by Cerny, vhodná pre osoby trpiace alergiami, ekzémami a astmou. Účinná starostlivosť o bábätko,oblečenie,byt, dom či záhradu. 

Koncentrovaná ekologická kozmetika a drogéria  priamo od českého výrobcu Eurona by Cerny, ktorý spĺňa tie najprísnejšie normy Európskej únie. 

Môžete výrazne ušetriť za výrobky, ktoré bežne nakupujete. Vstúpte s nami do sveta čistej filozofie a každý kto kúpi od nás kočík môže nakupovať  za veľkoobchodné ceny.
 

Univerzálny tekutý prací prostriedok 1000 ml
Novinka Tip
13,67 €
(11,39 € bez DPH)

Pri kúpe kočíka od nás môžete doživotne nakupovať ekologickú kozmetiku a drogéria za veľkoobchodné ceny ! Vedeli ste, že ... 1 liter tekutého pracieho prostriedku EURONA zodpovedá množstvu 3 litrov nekoncentrovaného pracieho prostriedku bežne dostupného na trhu? Jedno balenie vám vydrží až na 50 praní v práčke teda jedno pranie vás bude stáť 0,27 eura ! Špičkový design s praktickým dávkovačom. • Dokonalá rozpustnosť zaisťuje efektívne čistenie – účinkuje okamžite a napáda obtiažne odstrániteľnú špinu a škvrny. • Zloženie umožňuje úplné vypláchanie – nezanecháva žiadne dráždivé zvyšky pracieho prostriedku na bielizni. • Obsahuje prírodné zmäkčovadlá vody a enzýmy. • Je vhodný na pranie v automatickej práčke aj na ručné pranie. • Prostriedok je možné použiť pri všetkých teplotách a na všetky druhy tkanín vhodných na pranie.

Doručenie do 10 dní od objednania 
Detail
Kód: 44513
1 položiek celkom