Servis

Info@Baby-Merci.sk

Vážení zákazníci,

Od roku 2016 sme oficiálnym dovozcom značky Dada Paradiso Group .

Vykonávame záručný a aj pozáručný servis značky Dada Pradiso Group dodávaných na Slovensko,do Maďarska,Rakúska a Českej republiky našou spoločnosťou .

          V prípade ak ste kúpili kočík značky Dada Paradiso Group  v inom štáte, poprípade na inom web shope, ktorý nie je naším odberateľom (kočíky,ktoré nemajú záruku 3 roky ) musíte kontaktovať predajcu kde ste tento kočík kúpili !

Ak tento predajca je naším odberateľom (poskytuje záruku 3 roky) , tak nebudete mať problém s reklamáciou,záručným a pozáručným servisom v čo najkratšom možnom čase !

Kočíky dovážané priamo z továrne našou spoločnosťou na Slovensko,do Maďarska,Rakúska a Českej republiky a sú vyrábané priamo pre nás/Vás,na našu objednávku ! Sú tam použité najnovšie vylepšenia !

Sme oficiálnym dovozcom značky Dada Paradiso Group

Záručný a aj pozáručný servis  kočíkov kupovaných od nás, alebo od našich partnerov ( 3 roky záruka ) vykonávame priamo na Slovensku v Bratislave a snažíme sa skrátiť čakaciu dobu na minimum keďže je reklamácii minimálne .V prípade reklamácie, ktorá by trvala dlhšie sme schopní zabezpečiť náhradný kočík, alebo časť kočíka !

Každým rokom sa výrobca snaží zlepšovať kvalitu a funkčnosť kočíkov značky Dada Paradiso Group podľa ohlasov a požiadaviek mamičiek a oteckov, preto kvalita a funkčnosť kočíkov každým ďalším rokom narastá .

Preto je dobré kupovať najnovšie modely a hlavne kupovať z oficiálnych zastúpení,ktoré vám zabezpečia, že si kúpite naozaj kvalitný kočík so zárukou a aj primerané popredajné služby .

 Baby-Merci team